چرا ایمپلنت دندان؟

تجربه ای جدید از یک لبخند زیبا و کامل

با ورود ایمپلنت دندان، عصر جدیدی از درمان‌های جایگزینی دندان ازدست‌رفته شکل گرفت. این روش توانست با توجه به مزایای زیادی که داشت، محبوبیت زیادی کسب کند. این دندان مصنوعی علاوه‌بر اینکه می‌تواند عملکردی مشابه دندان طبیعی داشته باشد، یکی از بادوام‌ترین درمان‌های دندانپزشکی محسوب می‌شود.این مقاله به بررسی کامل این روش و مزایا و معایب آن اختصاص داده شده و می‌توانید با مطالعه ادامه آن، اطلاعات بسیار مفیدی در این باره به‌دست آورید

دریافت مشاوره رایگان

امکان پرداخت اقساطی

چک صیادی – حکمت کارت – درگاه پرداختی بانک رفاه

دریافت مبلغ از بیمه

امکان ارائه نامه پس از درمان جهت دریافت مبلغ از بیمه ها

هدیه ویژه اولین مراجعه

هدیه ویژه برای افرادی که اولین بار

ضمانت درمان

برای درمان های – ایمپلنت – دندان مصنوعی – ارتودنسی

ایمپلنت های دندانی پایه های فلزی کوچکی هستند که جایگزین ریشه دندان های از دست رفته می شوند. بیشتر ایمپلنت های دندانی تیتانیوم هستند

ایمپلنت های دندانی چگونه کار می کنند؟

یک جراح در طول یک عمل جراحی دهان، ایمپلنت دندانی را در فک شما قرار می دهد. هنگامی که ایمپلنت بهبود یافت، دندانپزشک شما می تواند یک تاج روی آن قرار دهد. بسته به اهداف بهداشت دهان و دندان شما، دندانپزشک شما می تواند ایمپلنت های شما را با تاج، بریج یا پروتز بازیابی کند.

چگونه باید برای ایمپلنت دندان آماده شوم؟
قبل از عمل ایمپلنت دندان باید:

لیستی از داروها و مکمل هایی که مصرف می کنید به دندانپزشک خود بدهید. اگر از داروهای رقیق کننده خون (ضد انعقاد) استفاده می کنید، مهم است که به دندانپزشک خود اطلاع دهید. دندانپزشک شما با هماهنگی با ارائه دهنده مراقبت های اولیه تصمیم می گیرد که آیا نیاز به قطع مصرف داروها قبل از انجام عمل ایمپلنت دارید یا خیر.
مطمئن شوید که اخیراً برای معاینه و آزمایش خون به پزشک مراجعه کرده اید تا مطمئن شوید که هیچ شرایطی وجود ندارد که در موفقیت ایمپلنت اختلال ایجاد کند.
با دندانپزشک خود در مورد گزینه های آرام بخشی صحبت کنید. اکثر جراحان داروهای آرام بخش ارائه می دهند که به شما در حین جراحی ایمپلنت دندان کمک می کند تا آرامش داشته باشید.

60

تعداد پرسنل

1

سال حضور با افتخار در کنار شما

17000

پرونده درمانی

Top Physicians

Affordability

Short Wait Times

آمار مجموعه

نظرات مراجعین ایمپلنت عارف کلینیک

فقط میتونم ازتون تشکر کنم و از خدا میخوام همیشه تنتون سالم باشه و کلینیک تون برقرار و دایر باشه. امیدوارم هر روز موفق تر باشید.

نژلا فتحی
درمان عصب کشی

من خیلی جاهای دیگه ای رفتم اما ناراضی بودم. ولی از کلینیک دکترعارف واقعاراضی هستم. ازدکترعارف عزیز ممنونم. دندونای دخترمو عالی درست کردن وهمچنین از دکترتمدن سپاسگزارم که خیلی مهربون وصبورهستن وهمچنین دکترای دیگه‌ای که کارمو به خوبی انجام دادن. دست همگیتون درد نکنه که دلسوزانه به مردم خدمت می کنین. سپاس فراوان

اعظم مشته

بنده از برخورد کادر بسیار رضایت دارم. از دکتر عزیز پسرم هم تشکر فراوان دارم، از کارشون و رفتار با فرزندم، بسیار با حوصله بودند.

علیرضا وحیدی

آیا ایمپلنت دندان درد دارد؟

کاشت ایمپلنت دندان یک روش جراحی است. مانند هر عمل جراحی، مقداری ناراحتی طبیعی است. اما داروهای ضد التهابی غیراستروئیدی (NSAIDs)، مانند ایبوپروفن، می توانند به کاهش درد و تورم مرتبط با جراحی ایمپلنت دندان کمک کنند.

آیا ایمپلنت دندان ایمن است؟

بله، ایمپلنت های دندانی زمانی ایمن هستند که توسط یک جراح ماهر و با تجربه قرار داده شوند. دندانپزشکان بیش از 50 سال است که ایمپلنت های دندانی را توصیه می کنند. تا زمانی که دندان‌ها و لثه‌های سالمی دارید و متعهد به رعایت بهداشت دهان و دندان هستید، ایمپلنت دندان می‌تواند راه‌حلی برای از دست دادن دندان باشد.

سوالات متداول

ایمپلنت های عارف کلینیک دارای سه سال ضمانت کتبی میباشند. پایه ایمپلنت ها مادام المعر هستند و دارای ضمانت تعویض هستند.

خیر ایمپلنت هم مانند تمام درمان های دندانپزشکی با بی حسی موضعی انجام میشود.

بله البته با کاهش مصرف سیگار ایمپلنت زودتر و بهتر به استخوان فک جوش میخورد.

ضمن اینکه ایمپلنت های عارف کلینیک دارای سه سال ضمانت درمان و ضمانت مادام العمر پایه ایمپلنت هستند شما میتوانید تنها با رعایت مراقبت های پس از جراحی و با بهترین جراح فوق تخصص و بالاترین گیفیت درمانی نگرانی در ضمینه پیوند خود نداشته باشید.

درمان ایمپلنت به درمان مادام العمری معروف است که با مراقبت های مناسب میتوانید تا سالیان سال از درمان ایمپلنت خود بهره ببرید.

افراد دارای دیابت با انجام آزمایش ها و به صورت کنترل شده میتوانند درمان ایمپلنت انجام دهند.

ایمپلنت دارای شرایط پرداخت اقساط 3 تا 6 ماه میباشد.

خیر، افراد با توجه به صلاحدید پزشک، جراحی های مکمل را انجام میدهند و نظر پزشک بستگی به میزان کیفیت استخوان بیمار دارد.

خیر شما میتوانید دندانی را که سال ها قبل از دست داده اید هم ایمپلنت کنید اما باید بدانید کسی که دندان از دست داده اما با ایمپلنت جایگزین نکرده است استخوان فک به مرور زمان تحلیل میرود و امکان قرار دادن ایمپلنت را دشوار تر میکند.

مشاوره ایمپلنت (لندینگ)

Call Now Button