ایمپلنت قسطی

برای بیمارانی که دندان های بسیاری از دست داده اند‌ و به کاشت نیاز دارند اما نمی توانند هزینه آن را به صورت یکجا پرداخت کنند، ایمپلنت قسطی از بهترین شرایط برای آن ها می باشد.

بسیاری از افراد می خواهند دندان های از دست رفته خود را توسط روش جایگزینی ایمپلنت درمان کنند اما شاید هزینه هایی که برای ایمپلنت در نظر دارند و یا تعداد دندان های بسیار زیادی که نیاز به ایمپلنت دندان دارند، آن ها را به این فکر پا میدارد که چگونه می توانند هزینه های خود را مدیریت نموده و آن ها را به بهترین نحو ممکن پرداخت نمایند.

 در این مقاله می خواهیم به بررسی مراحل ایمپلنت بپردازیم و اینکه چه هزینه هایی را باید برای آن در نظر بگیریم و آیا امکان اینکه بتوانیم ایمپلنت را به صورت قسطی انجام دهیم، وجود دارد یا خیر. با ما همراه باشید.

برای بیمارانی که دندان های زیادی از دست داده اند‌ و نمی توانند به صورت یک جا هزینه ایمپلنت را پرداخت کنند، ایمپلنت قسطی یکی از بهترین شرایط برای آن ها می باشد.

شرایط ایمپلنت قسطی

خوشبختانه، بیشتر هزینه درمان های ایمپلنت، به گونه ای خواهد بود که شما می توانید آنها را قسطی پرداخت کنید. چرا که درمان شما، عموما مدتی طول خواهد کشید و بسیاری از کلینیک ها این امکان را برای بیمار فراهم می کنند تا دندان هایشان را به صورت قسطی ایمپلنت انجام دهند. پس نیازی نیست نگران هزینه های کاشت ایمپلنت خود باشید.

شرایط ایمپلنت قسطی

در مرحله اول، فقط جراحی ایمپلنت را انجام می دهیم و مراحل روکش آن به دفعات بعدی موکول می شود. البته باید بدانید که بیشتر هزینه های مربوط به ایمپلنت، به قطعات آن و کارهای لابراتواری و هزینه جراح مربوط می باشد و به همین صورت، مقداری از هزینه، که در ابتدای درمان نیاز می باشد را پرداخت نماید و مابقی آن به جلسات بعدی موکول شود. لذا شما به این ترتیب می توانید هزینه خود را به صورت قسطی پرداخت کنید.

ایمپلنت اقساطی بهتر است یا کاشت دندان ارزان قیمت؟

همیشه در نظر داشته باشید که درمان در دندانپزشکی قابلیت آن را نخواهد داشت که شما یک درمان را چندین بار انجام دهید. پس کیفیت همواره حرف اول را می زند.

یعنی هر گاه می خواهید درمانی انجام دهید، آن را در بهترین مکانی که می توانید و با بهترین دندان پزشکانی که سراغ دارید انجام دهید.

در دندانپزشکی کیفیت حرف اول را میزند

حال اگر شما بخواهید هزینه های خود را مدیریت بکنید، ابتدا از دندانپزشکان خود بپرسید که کدام درمان برایتان کیفیت بهتری دارد، کدام درمان برایتان ماندگاری بالا تری دارد و بعد از آن، بسیاری از کلینیک ها هستند که درمان شما را می توانند با شرایطی مناسب، انجام دهند.

عموما، هزینه های درمان های ایمپلنت، به صورت آن دریافت می گردد که بیمار حین مراحل بتواند هزینه های خود را مدیریت کند و طی چند مرحله، هزینه های خود را بپردازد.

کاشت ایمپلنت اقساطی در چند مرحله صورت می گیرد؟

اگر شما بخواهید بدانید که در چند قسط می توانید هزینه ایمپلنت خود را پرداخت کنید، باید گفت که عموماً این کار در دو یا سه قسط صورت می گیرد. یک مرحله به عنوان پیش پرداخت که قطعات ایمپلنت شما خریداری گردد و جراح آن را داخل دهان شما کار گذارد.

کاشت ایمپلنت اقساطی در چند مرحله صورت می گیرد؟

مرحله دوم نیز، مرحله جراحی آنکاوری یا بستن هیلینگ می باشد که در این مرحله نیز مقداری از هزینه را می پردازید. در مرحله آخر نیز، حین قالب گیری که باید قالب دندان شما به لابراتوار ارسال شود تا روکشتان ساخته شود، مابقی هزینه را می پردازید.

البته در بسیاری از کلینیک های دندان پزشکی، شاید به این صورت باشد که هزینه کلی باید در ابتدای درمان پرداخته شود، اما در برخی دیگر از کلینیک ها می توان در دو یا سه مرحله هزینه را پرداخت.

کدام کلینیک ایمپلنت اقساطی را انجام می دهد؟

اگر بیمار بخواهد دندان های از دست رفته خود را ایمپلنت کند،  باید هزینه های قابل توجهی را در نظر بگیرد، به همین دلیل است که بسیاری از مطب ها و کلینیک های دندانپزشکی، خدمات دندانپزشکی را به صورت اقساطی ارائه می دهند.

کلینیک دندانپزشکی دکتر عارف

یکی از این مراکز، کلینیک دندانپزشکی دکتر عارف (ایمپلنت قسطی در مارلیک کرج) است که در این کلینیک با پرداخت هزینه های ایمپلنت به صورت قسطی، می توانید دندان های از دست رفته خود را ایمپلنت کنید و دوباره با اعتماد به نفس لبخند بزنید.

 ما در کلینیک دکتر عارف تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بیمارانمان بتوانند راحت و در کوتاه ترین زمان ممکن دندان های سالم و زیبایی را به دست آورند. ما دوست داریم وقتی به کلینیک ما می آیند نگران مسائل مربوط به هزینه درمان نباشند، بلکه بتوانند فقط روی لبخند جدید خود تمرکز کنند.

سوالات متداول:

بله، شما می توانید با مراجعه به کلینیک دندانپزشکی دکتر عارف، دندان های خود را با بالاترین کیفیت ایمپلنت کنید و هزینه آن را به صورت اقساطی پرداخت نمایید.

کاشت ایمپلنت شامل سه مرحله است که شما در هر مرحله از درمان، مقداری از هزینه را می پردازید.

کل هزینه ایمپلنت‌ به تعداد جلسات، تعداد ایمپلنت مورد نیاز، دندانپزشک یا جراح دندان و هزینه لابراتوار بستگی دارد. اگر پیوند استخوان برای ترمیم استخوان فک مورد نیاز باشد، بر قیمت نیز تأثیر می گذارد.

برای دریافت مشاوره رایگان اطلاعات خود را وارد کنید

درمان مورد نیاز شما چیست؟(ضروری)

اطلاعات خود را درباره ایمپلنت دندان افزایش دهید

نتیجه‌ای پیدا نشد.

این محتوا را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

دکتر مصطفی عارف هستم، فارغ التحصیل دکترای حرفه ای دندانپزشکی از دانشگاه تهران و مدیر کلینیک دندانپزشکی عارف. “همیشه هدفم این بوده که درمان را برای بیمارانم طوری انجام دهم که تا مدت های طولانی برایشان مشکلی پیش نیاید و این یک اصل مهم برای من محسوب میشود”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Call Now Button