مقالات

بلیچینگ دندان در کرج

بلیچینگ دندان در کرج

اگر تصمیم به انجام بلیچینگ دندان در کرج دارید، باید در ابتدا اطلاعات لازم از این روش را به دست آورید تا بتوانید بهترین نتیجه را مشاهده کنید. همان‌طورکه می‌دانید بلیچینگ دندان یکی از درمان‌های مربوط به دندان‌پزشکی است که این روزها بسیار موردتوجه قرار گرفته و افراد زیادی برای زیبایی دندان‌های خود انجام این روش را انتخاب می‌کنند.

روش‌های سفید کردن دندان‌ها

تغییر رنگ‌ دندان‌ها و زرد شدن آن‌ها از جمله اتفاقاتی است که امکان دارد برای هرکسی پیش آید. استعمال دخانیات، نوشیدن مواد خوراکی رنگی و عدم رعایت بهداشت دندان‌ها از جمله عواملی هستند که می‌توانند باعث تغییر رنگ دندان‌ها شوند.

حال از آنجایی که این مشکل ناخوشایند است و می‌تواند از اعتمادبه‌نفس افراد کم کند، اکثر افراد به دنبال راهی برای سفید کردن دندان‌های خود هستند. در رابطه با این موضوع باید گفت روش‌های متفاوتی برای سفید کردن دندان‌ها وجود دارد که دندان‌پزشک پس از انجام ارزیابی‌های لازم بهترین و مناسب‌ترین روش را به فرد متقاضی پیشنهاد می‌دهد.

بلیچینگ دندان از جمله روش‌هایی است که می‌تواند برای بسیاری از متقاضیان مناسب باشد، زیرا با انجام بلیچینگ می‌توان لکه‌های بیشتری را از بین برد.

حال برای انجام بلیچینگ دندان کرج لازم است درباره‌ی تعداد جلسات درمانی، شرایط درمان و هزینه بلیچینگ دندان در کرج اطلاعات کافی را به دست آورید تا بتوانید تصمیم نهایی را در این باره بگیرید.

بلیچینگ دندان چیست؟

برای انجام روش بلیچینگ دندان در کرج از ماده‌ای سفیدکننده استفاده می‌شود که این ماده در ترکیبات خود پراکسید هیدروژن یا پراکسید کربامید دارد، از همین رو مانند وایتکس عمل می‌کند و استفاده از آن زردی و جرم‌های دندان را از بین می‌برد.

لازم است بدانید که این ماده ماهیت شیمیایی دارد و زمانی که از آن استفاده می‌شود، مولکول‌های آن به مینای دندان نفوذ می‌کنند و باعث سفیدی دندان‌ها از ریشه می‌شوند.

چنانچه قصد دارید درباره درمان بلیچینگ دندان بیشتر بدانید میتوانید مقاله بليچينگ دندان چيست را مطالعه کنید.

آیا جرم‏گیری و بلیچینگ دندان مشابه هستند؟

همان‌طورکه می‌دانید، هردو روش نام برده شده از روش‌های مناسب و کارآمد برای سفید کردن دندان‏ها هستند، اما لازم است بدانید که این دو روش‌ بایکدیگر تفاوت‌هایی نیز دارند.

جرم‌گیری دندان از ساده‌ترین روش‌هایی است که می‌توان با انجام آن دندان‌های سفیدی داشت. البته نتیجه‌ی این روش خیلی پایدار نخواهد بود و نیاز است که فرد در بازه‌های زمانی نسبتا کوتاهی روش جرم‌گیری را مجدد انجام دهد.

چنانچه قصد دارید اطلاعات بیشتری درباره درمان جرم گیری دندان به دست آورید میتوانید مقاله جرم گیری دندان چیست را مطالعه کنید.

همچنین جرم‌گیری برای از بین بردن لکه‌های نسبتا تیره و بزرگ نیز مناسب نخواهد بود؛ از همین رو توصیه می‌شود افرادی که به‌دلیل مصرف سیگار و نوشیدن قهوه و کافئین دندان‌های زرد دارند نسبت به انجام بلیچینگ دندان در کرج اقدام کنند.

آیا انجام بلیچینگ دندان عوارضی نیز دارد؟

امروزه داشتن دندان‌های زیبا و سفید برای داشتن یک لبخند زیبا ضروری است و به همین دلیل افراد از روش‌های متفاوتی برای رسیدن به این هدف استفاده می‌کنند.

آیا بلیچینگ دندان عوارضی دارد

نکته‌ای که لازم است بدانید، این است که تمام روش‌ها عوارضی را نیز به همراه دارند، بنابراین توصیه می‌شود برای انجام خدمات کلینیک معتبر و حرفه‌ای را انتخاب کنید، زیرا انجام بلیچینگ دندان کرج توسط یک دندان‌پزشک حرفه‌ای باعث می‌شود که احتمال رخ دادن عوارض احتمالی کاهش پیدا کند.

چنانچه قصد دارید درباره عوارض بلیچینگ دندان بیشتر بدانید میتوانید مقاله معایب بلیچینگ دندان را مطالعه کنید.

از همین رو اگر تصمیم به انجام بلیچینگ دندان در کرج دارید، توصیه می‌شود انجام خدمات را به کلینیک دندانپزشکی دکتر عارف واگذار کنید. در این مجموعه افرادی مشغول به فعالیت هستند که از سن کمی برخوردارند، اما با وجود سن کم تجربه بالایی دارند و تعداد درمان‌های بالایی را انجام داده‌اند، در نتیجه می‌توانند بهترین عملکرد را از خود در هنگام انجام روش‌های درمان نشان دهند.

بنابراین اگر تصمیم خود را درباره‌ی انجام بلیچینگ دندان کرج گرفته‌اید، این کلینیک بهترین انتخاب خواهد بود. این مجموعه علاوه‌برآنکه از دندان‌پزشک‌های باتجربه‌ای برخوردار است، کادر و محیط بسیار صمیمی نیز دارد. همچنین در این مجموعه از بهترین متریال استفاده می‌شود و خدمات بالاترین کیفیت را دارند.

از لحاظ بهداشت نیز این مجموعه موقعیت بسیار عالی دارد و نیازی نیست نگرانی از بابت این موضوع داشته باشید.

آیا هزینه انجام بلیچینگ دندان در منزل و مطب یکسان است؟

همان‌طورکه می‌دانید، بلیچینگ دندان هم در منزل و هم در مطب قابل انجام است، اما روش‌های هریک با دیگری تفاوت‌های بسیار زیادی دارد. مسلما هزینه بلیچینگ دندان در کرج نیز به هریک از این روش‌ها وابسته خواهد بود و مسلما زمانی که شما این روش را در مطب انجام دهید، هزینه‌ی بیشتری را باید بپردازید.

البته انجام بلیچینگ دندان در مطب مزیت‌های بسیار زیادی دارد و هزینه‏ای که در برابر آن می‌پردازید به‌صرفه خواهد بود. برای مثال می‌توان به این موضوع اشاره کرد که انجام بلیچینگ دندان در کرج و در مطب دندان‌پزشکی فورا انجام می‌شود و نیازی نیست که شما زمان زیادی را برای انجام این درمان صرف کنید، این در حالی است که بلیچینگ دندان در منزل به یک تا دو هفته زمان نیاز دارد.

چنانچه قصد دارید درباره بلیچینگ دندان در منزل اطلاعات بیشتری به دست آورید میتوانید مقاله بلیچینگ دندان در خانه را مطالعه کنید.

جمع‌بندی

قیمت بلیچینگ دندان در کرج موضوع بسیار مهمی است که باید حتما از آن مطلع شوید تا بتوانید تصمیم نهایی خود درباره‌ی انجام بلیچینگ دندان کرج را بگیرید.

از طرفی نمی‌توان قیمت دقیق و مشخصی را نیز در رابطه با این روش اعلام کرد، زیرا این موضوع به فاکتورهای مختلفی چون برند مواد مورد استفاده، کلینیک موردنظر و … وابسته است.

از همین رو توصیه می‌شود کلینیکی که می‌خواهید در آن بلیچینگ دندان را انجام دهید انتخاب کنید تا در جلسه مشاوره و معاینه از هزینه بلیچینگ دندان در کرج به‌طور دقیق مطلع شوید.

با فضای کلینیک دکتر عارف بیشتر آشنا شوید

نظر زیبای جوی عزیز در کلینیک دندانپزشکی دکتر عارف

سوالات متداول:

آیا بلیچینگ دندان به مراقبت خاصی نیاز دارد؟

روند انجام بلیچینگ دندان بسیار ساده است و طی‌ مدت ‏زمان کوتاهی انجام می‌شود، همچنین بعد از انجام این روش به نگهداری و مراقبت خاصی نیز نیاز نیست و تنها شما باید بهداشت دهان و دندان‌های خود را به‌خوبی رعایت کنید.

ماندگاری بلیچینگ دندان چقدر است؟

انجام بلیچینگ دندان در کرج و در کلینیک دکتر عارف از ماندگاری بالایی برخوردار است و شما می‌توانید سالیان سال از داشتن دندان‌های زیبا و سفید لذت ببرید.

شایع‌ترین عوارض بلیچینگ دندان چیست؟

حساس شدن دندان‌ها از شایع‌ترین عوارضی است که امکان دارد برای افراد پیش آید، البته شما می‌توانید با انتخاب یک کلینیک حرفه‌ای احتمال رخ دادن این مشکل را کاهش دهید.

دکتر مصطفی عارف

دکتر مصطفی عارف هستم، فارغ التحصیل دکترای حرفه ای دندانپزشکی از دانشگاه تهران و مدیر کلینیک دندانپزشکی عارف. “همیشه هدفم این بوده که درمان را برای بیمارانم طوری انجام دهم که تا مدت های طولانی برایشان مشکلی پیش نیاید و این یک اصل مهم برای من محسوب میشود”

دریافت مشاوره

درمان مورد نیاز شما چیست؟(ضروری)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *